Автозапчастини Simple Car Solutions

Компанія ТОВ «Сімпл Кар Солюшн» є офіційним дистриб’ютором на території України бренду Stellox німецької компанії ATH&S GmbH, а також професійної автохімії Chemipro та акумуляторів EDKON.

Бренд Stellox – це високоякісні запчастини широкого асортименту для легкових та вантажних автомобілів за прийнятною ціною (без переплати за ім’я).

Основою виробництва запчастин Stellox та їхньої стабільної якості є багаторівнева система контролю продукції. Насамперед вона включає вхідний контроль, що гарантує використання тільки високоякісної сировини. Інший важливий елемент системи – сертифікація всіх підприємств, що випускають продукцію, за стандартами ISO 9001 та ISO 14000, підтвердженими TUV та DQS. Вся вироблена продукція, своєю чергою, піддається жорсткому контролю.

Запчастини Stellox випускаються на тих же виробничих майданчиках, що і оригінальні комплектуючі для таких провідних автовиробників, як VW, Audi, Ford, Nissan, Mazda, GM, Renault, Daewoo, Chrysler. При виборі виробничого майданчика для випуску автозапчаток ТМ Stellox компанія ATH&S GmbH як головний критерій враховує здатність підприємства гарантувати стабільну якість кінцевої продукції.

Продукція Stellox відноситься до середнього цінового сегмента. Це означає, що споживачеві гарантована висока якість кожної запчастини Stellox, причому він набуває її за вигідною ціною.

Також Stellox з березня 2013 року є сертифікованим постачальником даних у TecDoc, що дозволяє підбирати автозапчастини Stellox у цій найбільш популярній світовій пошуковій системі.

На базі асортименту Stellox в TecDoc розроблено on-line каталог з підбору запчастин Stellox.

Презентаційний ролик бренду Stellox можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=NFppqSi2gaU

Перевага автозапчастин Stellox – якість за доступною ціною та м’якіші умови гарантії. Запчастини під брендом Stellox приймаються рекламувати без збору пакета документів.

Історія розвитку бренду Stellox

Stellox – це відоме ім’я на ринку запчастин для легкових та вантажних автомобілів, в основу якого були покладені ексклюзивні професійний досвід та знання автомобільного ринку.

Основні дати та події:

2005 рік заснування марки. В асортименті з’явилися перші товарні групи під брендом Stellox – амортизатори підвіски, помпи системи охолодження, а також свічки розжарювання.

2006 – успішний досвід зі свічками розжарювання та позитивні відгуки клієнтів показали перспективність обраного шляху. Асортимент складає вже 15 товарних груп, та 3 300 артикулів у легковій програмі. При підведенні річних підсумків було встановлено, що рівень заводського шлюбу у продукції Stellox нижчий, ніж у світових брендів, що представлені на вітчизняному ринку.

2007 – асортимент Stellox виріс до 40 товарних груп і становить понад 7 000 артикулів у легковій програмі. Для зручності роботи з продукцією Stellox розроблено спеціальні каталоги. Каталоги Stellox створюються на основі найкращих зразків галузі, що робить їх максимально зручними, інформативними та наочними. Наприклад, каталог деталей підвіски містить наочне зображення вузла з деталями.

Цього ж року ми почали активно розвивати напрямок запчастин для вантажної техніки.

2008 – ми розширили асортимент Stellox до майже 100 товарних груп із загальною кількістю артикулів понад 15 000 штук на запчастини для легкових та вантажних автомобілів.

2009 – за цей рік асортименти Stellox було розширено приблизно до 170 товарних груп. Загальна кількість артикулів становила близько 20 000 од.

2010 – продовжується подальша робота з розширення асортименту та частки ринку Stellox. Кількість артикулів у вантажній програмі становить близько 7 250 артикулів у 300 товарних групах. У легковій програмі налічується близько 21 650 артикулів у 105 товарних групах.

Цього ж року Stellox вийшов на ринки Казахстану та України.

2012 – Ми не стоїмо на місці. Вивчаємо потреби ринку та враховуємо думки наших клієнтів. Кількість артикулів для вантажних та легкових автомобілів налічує 23372 артикули у 88 товарних групах за легковою програмою та у 236 товарних групах за вантажною програмою.

Цього ж року основний асортимент автозапчастин Stellox став доступним у каталогах TecDoc.

2013 – Stellox отримав офіційний статус сертифікованого постачальника даних у TecDoc.

Вихід ринку Євросоюзу.

2015 – Асортимент Stellox становив понад 32 800 артикулів у 450 товарних групах. З них понад 20 000 артикулів у легковій програмі за 90 товарними групами та понад 12 800 артикулів для вантажних автомобілів у 360 товарних групах.

2020 – асортимент досяг майже 80 000 артикулів у 900 товарних групах. З них понад 50 000 артикулів у легковій програмі та майже 30 000 артикулів для вантажних автомобілів.

Stellox – це динамічний розвиток асортименту, стабільно висока якість та оптимальна ціна.